Hakkımızda

FKM Yapı İnşaat  Kurulduğu günden bu yana yaptığı projeleri hem vakitlice hem de proje başında ne söz verdiyse proje bitiminde müşteriye fazlasıyla teslim eden anlayışta olmuşlardır.

FKM İnşaat  %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek büyüyen ve kurumsallaşan güvenilir bir firma olmayı başarmıştır. İnşaat sektöründe müşterinin istediği depreme dayanıklı sağlam ve konforlu konutlara ek olarak dediği tarihte konutları teslim eden bir firma olmuştur FKM.

MİYONUMUZ: FKM İnşaat olarak, Kalitesi yüksek yaşanabilir mekanlar üreten, yüksek verimle dürüstçe çalışan, her geçen gün büyüyen, sektörde çalışan tüm firmalar tarafından güvenilen, her yönüyle şeffaf, kendine ait bir kültürü olan, gelişen teknolojiyi takip eden, başladığı işi en iyi şekilde bitiren, en iyi hedefleyen, yasalara karşı her türlü yükümlülüğünü yerine getiren, çevreye saygılı, her geçen gün daha fazla insana iş veren, sektörde isim yapmış bir firma olmaktır.  

VİZYONUMUZ:  FKM İnşaat olarak, İnşaat sektöründe bölgemizde önemli projelere imza atmak ve bölgemizde lider inşaat firmaları arasında yer almaktır.